Helaas heeft Natalie Clein haar recital op 7 juni as af moeten zeggen. Zij is woonachtig in Engeland maar mag op doktersadvies niet meer vliegen in verband met haar zwangerschap.
Hoewel wij dit betreuren ben ik zeer verheugd u te kunnen melden dat wij een meer dan uitstekende vervanging hebben kunnen regelen.
De Britse celliste Gemma Rosefield zal Natalie vervangen. Gemma wordt begeleid door haar eigen pianist, Tim Horton.
Het programma wordt zo goed als ongewijzigd overgenomen.
Gemma werd door tijdschrift The Strad naar aanleiding van haar debuut in 2003 (Wigmore Hall) beschreven als ‘a mesmerising musical treasure’, door de London Evening Standard in 2005 als ‘a phenomenal talent’, en in BBC Music Magazine als ‘one to watch’ in 2007. Gemma heeft inmiddels haar solodebuut in ons eigen Concertgebouw Amsterdam gemaakt, in de New Masters International Recital Serie. Een buitengewone gelegenheid met dit supertalent uit Engeland kennis te maken; wij zijn dan ook zeer verheugd dat Gemma met Tim Horton Natalie Clein kan vervangen.